Home         Oferim publicitate         Firme pe internet         Anunturi pe internet         Login

RECOMANDAM


PUBLICITATE



MENIU RAPID


Conducerea statului


TOP PORTAL


TOP MOTOR CAUTARE


SANATATE SFATURI


RECOMANDAM

 Directii Judetene de Statistica din Romania  » Adauga site
 Directia Generala de Statistica Regionala din Alba
 Adresa:  str. Octavian Goga 9, Alba Iulia, 510150, jud. Alba
 Telefoane:  0258-811.463
 Website:  www.alba.insse.ro
 Email:  alba@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica Regionala din Braila
 Adresa:  str. Unirii 72, Bloc Turn, Braila, jud. Braila
 Telefoane:  0239-613.049
 Website:  www.braila.insse.ro
 Email:  braila@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica Regionala din Bucuresti
 Adresa:  B-dul. Regina Elisabeta 47, sect. 5, 050013, Bucuresti
 Telefoane:  021-314.11.48
 Website:  www.bucuresti.insse.ro
 Email:  bucuresti@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica Regionala din Calarasi
 Adresa:  str. Flacara, et. 2, bloc BBB, Calarasi, jud. Calarasi
 Telefoane:  0242-314.102
 Website  www.calarasi.insse.ro
 Email:  calarasi@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica Regionala din Cluj
 Adresa:  p-ta. Avram Iancu 15, Cluj-Napoca, 400124, jud. Cluj
 Telefoane:  0264-595.679
 Website:  www.cluj.insse.ro
 Email:  cluj@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica Regionala din Dolj
 Adresa:  str. Fratii Buzesti 18, Craiova, 200730, jud. Dolj
 Telefoane:  0251-533.725
 Website:  www.dolj.insse.ro
 Email:  dolj@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica Regionala din Neamt
 Adresa:  str. Mihail Sadoveanu 23, Piatra Neamt, 610077, jud. Neamt
 Telefoane:  0233-213.206; Fax: 0233-214.564
 Website:  www.neamt.insse.ro
 Email:  tele@neamt.insse.ro
 Directia Generala de Statistica Regionala din Timis
 Adresa:  B-dul. Victor Babes 14, Timisoara, 300226, jud. Timis
 Telefoane:  0256-220.285
 Website:  www.timis.insse.ro
 Email:  tele@timis.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Arad
 Adresa:  str. Closca 2, Arad, jud. Arad
 Telefoane:  0257-253.618
 Website:  www.arad.insse.ro
 Email:  tele@arad.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Arges
 Adresa:  p-ta. Gral. Vasile Milea 1, Pitesti, jud. Arges
 Telefoane:  0248-216.560
 Website:  www.arges.insse.ro
 Email:  tele@arges.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Bacau
 Adresa:  str. Vasile Alecsandri 56, Bacau, 600012, jud. Bacau
 Telefoane:  0234-510.056
 Website:  www.bacau.insse.ro
 Email:  statbc@starnets.ro
 Directia Generala de Statistica din Bihor
 Adresa:  str. Andrei saguna 4, Oradea, 410043, jud. Bihor
 Telefoane:  0259-418.831
 Website:  www.bihor.insse.ro
 Email:  bihor@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Bistrita-Nasaud
 Adresa:  str. Alexandru Odobescu 6, Bistrita, 420043, jud. Bistrita-Nasaud
 Telefoane:  0263-233.500
 Website:  www.bistrita.insse.ro
 Email:  bistrita@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Botosani
 Adresa:  B-dul. Mihai Eminescu 46, Botosani, 710186, jud. Botosani
 Telefoane:  0231-586.845
 Website:  www.botosani.insse.ro
 Email:  botosani@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Brasov
 Adresa:  B-dul. Eroilor 5-8, Brasov, 500097, jud. Brasov
 Telefoane:  0268-413.845
 Website:  www.brasov.insse.ro
 Email:  brasov@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Buzau
 Adresa:  str. Ion Baiesu, bl. D1- D2, et. 1, Buzau, 120037, jud. Buzau
 Telefoane:  0238-719.714
 Website:  www.buzau.insse.ro
 Email:  buzau@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Caras-Severin
 Adresa:  p-ta. 1 Decembrie 1918, nr. 9, Resita, 320067, jud. Caras-Severin
 Telefoane:  0255-211.756
 Website:  www.carasseverin.insse.ro
 Email:  tele@carasseverin.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Constanta
 Adresa:  B-dul. Tomis 51, Constanta, 900725, jud. Constanta
 Telefoane:  0241-672.032
 Website:  www.constanta.insse.ro
 Email:  constanta@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Covasna
 Adresa:  str. Kossuth Lajos 18, Sfantu Gheorghe, 520009, jud. Covasna
 Telefoane:  0267-311.948
 Website:  www.covasna.insse.ro
 Email:  covasna@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Dambovita
 Adresa:  p-ta. Independentei 1, et. 4, Targoviste, 130060, jud. Dambovita
 Telefoane:  0245-210.557
 Website:  www.dambovita.insse.ro
 Email:  dambovita@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Galati
 Adresa:  str. Nicolae Balcescu 80, Galati, jud. Galati
 Telefoane:  0236-460.335
 Website:  www.galati.insse.ro
 Email:  galati@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Giurgiu
 Adresa:  str. Vlad Tepes, bl. Muv 1, Giurgiu, jud. Giurgiu
 Telefoane:  0246-214.914
 Website:  www.giurgiu.insse.ro
 Email:  giurgiu@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Gorj
 Adresa:  p-ta. Revolutiei 2-4, Targu Jiu, 210236, jud. Gorj
 Telefoane:  0253-213.081
 Website:  www.gorj.insse.ro
 Email:  gorj@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Harghita
 Adresa:  p-ta. Libertatii 5, Miercurea-Ciuc, 530140, jud. Harghita
 Telefoane:  0266-311.752
 Website:  www.harghita.insse.ro
 Email:  harghita@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Hunedoara
 Adresa:  str. Avram Iancu bl. H1, parter, Deva, 330025, jud. Hunedoara
 Telefoane:  0254-211.613; Fax: 0254-216.353
 Website:  www.hunedoara.insse.ro
 Email:  tebe@hunedoara.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Ialomita
 Adresa:  aleea Parcului B 27, parter, Slobozia, 920035, jud. Ialomita
 Telefoane:  0243-234.854
 Website:  www.ialomita.insse.ro
 Email:  ialomita@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Iasi
 Adresa:  B-dul. Stefan cel Mare si Sfant 69, Iasi, 700075, jud. Iasi
 Telefoane:  0232-210.277
 Website:  www.iasi.insse.ro
 Email:  iasi@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Ilfov
 Adresa:  B-dul. Libertatii 16, 050706, Bucuresti
 Telefoane:  021-337.17.92
 Website:  www.ilfov.insse.ro
 Email:  tele@ilfov.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Maramures
 Adresa:  str. Gheorghe sincai 46-sediul Prefecturii, Baia Mare, 430311, jud. Maramures
 Telefoane:  0262-211.164
 Website:  www.maramures.insse.ro
 Email:  maramures@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Mehedinti
 Adresa:  str. Unirii bl. C13, parter, Drobeta-Turnu Severin, 220133, jud. Mehedin
 Telefoane:  0252-311.980
 Website:  www.mehedinti.insse.ro
 Email:  mehedinti@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Mures
 Adresa:  str. Bolyai 18, Targu Mures, 540064, jud. Mures
 Telefoane:  0265-261.819
 Website:  www.mures.insse.ro
 Email:  mures@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Olt
 Adresa:  str. Ana Ipatescu 20, Slatina, 230079, jud. Olt
 Telefoane:  0249-430.848; Fax: 0249-433.827
 Website:  www.olt.insse.ro
 Email:  olt@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Prahova
 Adresa:  sos. Vestului 14-16, Ploiesti, 100298, jud. Prahova
 Telefoane:  0244-591.607; Fax: 0244-522.567
 Website:  www.prahova.insse.ro
 Email:  prahova@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Salaj
 Adresa:  str. 1 Decembrie 1918 nr. 12, et. 2, Zalau, 450058, jud. Salaj
 Telefoane:  0260-611.690
 Website:  www.salaj.insse.ro
 Email:  salaj@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Satu Mare
 Adresa:  str. Vasile Lucaciu 35, Satu Mare, 440038, jud. Satu Mare
 Telefoane:  0261-712.367; Fax: 0261-712.572
 Website:  www.satumare.insse.ro
 Email:  tele@satumare.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Sibiu
 Adresa:  str. Somesului 19, Sibiu, 550003, jud. Sibiu
 Telefoane:  0269-213.155
 Website:  www.sibiu.insse.ro
 Email:  sibiu@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Suceava
 Adresa:  str. Mihai Viteazul 25, Suceava, 720063, jud. Suceava
 Telefoane:  0230-523.153
 Website:  www.suceava.insse.ro
 Email:  suceava@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Teleorman
 Adresa:  str. Ion Creanga 3, et. 5, Alexandria, 140033, jud. Teleorman
 Telefoane:  0247-312.545
 Website:  www.teleorman.insse.ro
 Email:  teleorman@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Tulcea
 Adresa:  str. Pacii 17 A, Tulcea, 820048, jud. Tulcea
 Telefoane:  0240-517.510
 Website:  www.tulcea.insse.ro
 Email:  tulcea@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Valcea
 Adresa:  str. General Praporgescu 17, Ramnicu Valcea, 240182, jud. Valcea
 Telefoane:  0250-739.020; Fax: 0250-702.892
 Website:  www.valcea.insse.ro
 Email:  tele@valcea.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Vaslui
 Adresa:  str. stefan cel Mare 79, Vaslui, 730168, jud. Vaslui
 Telefoane:  0235-315.944
 Website:  www.vaslui.insse.ro
 Email:  vaslui@djs.insse.ro
 Directia Generala de Statistica din Vrancea
 Adresa:  str. Longinescu 2 A, Focsani, 620107, jud. Vrancea
 Telefoane:  0237-223.864
 Website:  www.vrancea.insse.ro
 Email:  vrancea@djs.insse.ro
 Institutul National de Statistica din Romania
 Adresa:  B-dul. Libertatii 16, sect. 5, 050706, Bucuresti
 Telefoane:  021-336.33.70; Fax: 021-312.48.75
 Website:  www.insse.ro
 Email:  romstat@insse.ro

RECOMANDAM


PUBLICITATE




VA RECOMANDAM


Website-uri similare

CALENDAR      23.Sep.2017

Ziua:266101 ramase
Saptamana:3814 ramase
Luna:93 ramase

RECLAMA TA

Limbi straine: English »» French »» Spanish »» Italian »» Portuguese »» German »» Russian »» Chinese »» Japanese

Institutul national de statistica din Romania, INS, directii judetene de statistica, chestionare statistice, sondaje populatie, statistici regionale, la www.util21.ro
ACASA »  DESPRE NOI »  PUBLICITATE »  CONTACT