www.util21.ro - Toate informatiile utile de care ai nevoie!

 Home         Super Stare Show         Restaurante         Hoteluri         Util21TV         SuperMarket         Director firme         Adauga site

RECOMANDAM


PUBLICITATE



MENIU RAPID


Conducerea statului


TOP PORTAL


TOP MOTOR CAUTARE


SANATATE SFATURI


RECOMANDAM

super stare show
Pentru propuneri, sugestii si "dat in vileag" aveti la dispozitie adresa de e-mail superstare@util21.ro sau sms la 0762.866.545
Anunt important ! Catre toti cei care doresc sa apara in cadrul emisiunii Super Stare Show pe www.util21.ro va rugam trimiteti e-mail la util21@util21.ro cu propunerea dvs. Aveti talent actoricesc sau cunoasteti pe cineva care credeti ca poate face publicul sa rada aduceti "vedeta" in emisiune. Iar daca ai un scenariu de emisiune nu ezita sa il trimiti la redactia noastra.

Arhiva Super Stare Show:
1. De ce ei pot si noi nu - din data de 21.11.2008,
2. Fitosii de Romania - din data de 28.11.2008,
3. Interviu cu Andreea - din data de 5.12.2008,
4. Tradarea Subconstientului - din data de 12.12.2008,
5. Boc care face poc - din data de 19.12.2008,
6. Buzescu, orasul regilor tigani - din data de 26.12.2008,
7. Trilogia "Totul despre SEX" -Ce le place femeilor - din data de 02.01.2009,
8. Trilogia "Totul despre SEX" -Ce le place barbatilor - din data de 09.01.2009,
9. Trilogia "Totul despre SEX" -Misterul Dragostei - din data de 16.01.2009,
10. Stand up comedy cu Andrei Negoita (+18 ani) - din data de 23.01.2009,
11. Moartea unui presedinte ...in direct - din data de 30.01.2009,
12. Stand up comedy cu Daniel Mecu (+18 ani) - din data de 06.02.2009,
13. Juramantul lui Hipocrate - din data de 13.02.2009,
14. Samuraiul 'Saburo' - din data de 20.02.2009,
15. Batalia pentru Mall - din data de 27.02.2009,
16. Becali versus Basescu - din data de 06.03.2009,
17. Mircea Badea Live - din data de 13.03.2009,
18. Senzational cu Dan Diaconescu - din data de 20.03.2009,
19. Adevarul despre criza - din data de 27.03.2009,
20. Necazul 'Viermelui din pruna' - din data de 03.04.2009,
21. Farmecul Vietii - din data de 10.04.2009,
22. Al Capone vs Patimile Lui Cristos - din data de 17.04.2009,
23. Dumnezeu nu apare la stiri - din data de 24.04.2009,
24. Legalizarea Marijuanei...iesirea Romaniei din criza - din data de 01.05.2009,
25. Clipe din casnicie - din data de 08.05.2009,
26. Divortul la Romani - din data de 15.05.2009,
27. Gainatul lui BOC - din data de 22.05.2009,
28. Cum sa devi milionar in Romania - din data de 29.05.2009,
29. CAMPIONII - din data de 05.06.2009,
30. Cei 33 de Europarlamentari - din data de 12.06.2009,
31. Dalai Lama si Romanii - din data de 19.06.2009,
32. Viata unui spalator - din data de 26.06.2009,
33. Unde duce criza? - din data de 03.07.2009,
34. Cu soacra in casa - din data de 10.07.2009,
35. Cum am intrat la liceu? - din data de 17.07.2009,
36. La Mare - din data de 24.07.2009,
37. Exista nervi - din data de 31.07.2009,
38. 6 Lei un euro - din data de 07.08.2009,
39. Cel mai celebru - din data de 14.08.2009,
40. Divortul la Romani 2 - din data de 21.08.2009,
41. Blonda de la Cotroceni Elena Udrea - din data de 28.08.2009,
42. Cu burta goala - din data de 04.09.2009,
43. Sa fi innebunit lumea? - din data de 11.09.2009,
44. Guvernul Surzilor de Romania - din data de 18.09.2009,
45. Curvele de Romania - din data de 25.09.2009,
46. Geoana, Basescu si Muc cel Mic - din data de 02.10.2009,
47. Octombrie Rosu zis Bocsescu - din data de 09.10.2009,
48. Premierul desemnat Lucian Croitoru - din data de 16.10.2009,
49. Iubitele lui Basescu - din data de 23.10.2009,
50. Meseriasul si garantia pe viata - din data de 30.10.2009,
51. Demisia din viata de adult - din data de 06.11.2009,
52. Mitul American si Criza Romaneasca - din data de 13.11.2009,
53. Bamboo, aniversare si altele... - din data de 20.11.2009,
54. Semifinala - virusul, bacteria si mucegaiul - din data de 27.11.2009,
55. Finala - virusul si mucegaiul +18 - din data de 04.12.2009,
56. Mircea Badea vs Basescu - din data de 11.12.2009,
57. Boc, glume, zapada si criza - din data de 18.12.2009,
58. Craciun Fericit - din data de 25.12.2009,
59. Mircea Badea buricul pamantului - din data de 01.01.2010,
60. Revenirea dupa sarbatori - din data de 11.01.2010,
61. Bivolul si cotofana in varianta Boc - din data de 18.01.2010,
62. Cine face frectie in Romania - din data de 25.01.2010,
63. Geoana, un geniu fericit - din data de 01.02.2010,
64. Iarna pe ulita - din data de 08.02.2010,
65. Umor de ziua indragostitilor - din data de 15.02.2010,
66. Victor Ponta si meseriile din Romania - din data de 22.02.2010,
67. 1 Martie - Greierele si Furnica - din data de 01.03.2010,
68. 8 Martie - din data de 08.03.2010,
69. Boc, tiganii si popii - din data de 15.03.2010,
70. Hitler, Napoleon si restu....ri..... - din data de 22.03.2010,
71. Vanatoare de delfini - din data de 29.03.2010,
72. Surprize de Pasti vs Viata Romanilor din Romania - din data de 05.04.2010,
73. Judecata de apoi - din data de 12.04.2010,
74. In pat cu zodiile - din data de 19.04.2010,
75. Porto, Hotel Tryp Expo Portugalia - din data de 26.04.2010,
76. Porto - Drumuri Europene episodul 1 - din data de 03.05.2010,
77. Cine fura in Romania - din data de 10.05.2010,
78. Criza vazuta de la 'tara' - din data de 17.05.2010,
79. Reduceri Utile premiera in Romania - din data de 24.05.2010,
80. Vreau sa il impusc pe Boc - din data de 31.05.2010,
81. Boc finala: Ba pe a matii - din data de 07.06.2010,
82. Boc, derbedeul dracului - din data de 14.06.2010,
83. Boc pinguinul muieat - din data de 21.06.2010,
84. Boc si TVA-ul - din data de 28.06.2010,
85. Interviu cu piticul Boc - din data de 05.07.2010,
86. Pericol pentru siguranta nationala - din data de 12.07.2010,
87. Culmea nesimtirii - din data de 19.07.2010,
88. A cazut Guvernul - din data de 26.07.2010,
89. Laba turismului Romanesc - din data de 02.08.2010,
90. Tampitul, Barfitorul si Mincinosul - din data de 09.08.2010,
91. Obsesia romanilor - din data de 16.08.2010,
92. Speranta moare ultima - din data de 23.08.2010,
93. Dihamnesburg orasul corturilor - din data de 30.08.2010,
94. Mesaj pentru Europa - din data de 06.09.2010,
95. Topul prostiei - din data de 13.09.2010,
96. Parerea-mea - din data de 20.09.2010,
97. Demisia de onoare - din data de 27.09.2010,
98. Nemuritorul BOC - din data de 04.10.2010,
99. Frigul de la Cotroceni - din data de 11.10.2010,
100. O noua Moneda - din data de 18.10.2010,
101. Mesaj-pentru-voi - din data de 25.10.2010,
102. Gandire pozitiva - din data de 02.11.2010,
103. Adrian-Punescu-si-adevarul - din data de 09.11.2010,
104. Demisia-lui-Nasu - din data de 16.11.2010,
105. Cadouri-de-sarbatori - din data de 23.11.2010,
106. Aburitorulnoua-meserie-a-lui-Boc - din data de 30.11.2010,
107. Mos-Nicolae-2010 - din data de 06.12.2010,
108. Jegul-de-sub-unghii - din data de 13.12.2010,
109. Stiati ca - din data de 20.12.2010,
110. CRACIUN-Caraghios - din data de 24.12.2010,
111. Revelion-2011 - din data de 03.01.2011,
112. BOC-si-BASE - din data de 10.01.2011,
113. CeausescuBasescu-si-Boc-un-trio-formidabil - din data de 17.01.2011,
114. Marea-Fucking-Unire - din data de 23.01.2011,
115. Stirile-in-Gura-Masii - din data de 30.01.2011,
116. Nesimtirea-lui-BOC - din data de 07.02.2011,
117. Interviu-in-Moldova - din data de 14.02.2011,
118. Romania-Dupa-22-NUMAI-CEI-PESTE-18 - din data de 28.02.2011,
119. Adevarul dupa - din data de 07.03.2011,
120. Avanpremiera-DEZVALUIRILE-UNUI-ASASIN - din data de 14.03.2011

Util21TV promoveaza in cadrul emisiunii Super Stare Show ce se difuzeaza in premiera la www.util21.ro pe toti cei care doresc sa devina un star de televiziune. Aveti scenarii interesante de emisiuni TV sau scenete va asteptam sa va promovam.
Util21TV este un post de televiziune pe internet ce va ofera saptamanal emisiunea Super Stare Show si diverse reportaje de actualitate. Televiziunea online Util21TV este un post independent ce ofera tuturor internautilor posibilitatea sa apara pe ecranul internetului cu filme si reportaje diverse ce pot fi de interes general.
Util21TV este televiziunea ta ce poate sa te faca vedeta !
Vreti sa deveniti colaboratori ai televiziunii noastre ? Nimic mai simplu ! Scrieti-ne pe adresa util21@util21.ro si cine stie, intr-o zi poti deveni vedeta !
Vedeta de televiziune poate deveni oricare dintre voi, dar numai cei curajosi pot ajunge in top vedete de televiziune !
Tineri actori , studenti la actorie , tineri scenaristi , tineri regizori cu totii sunteti asteptati la Super Stare Show cu tot ce puteti oferi publicului larg. Arta cere sacrificii si fara a fi vazut nu te poti face remarcat , aici ai posiblitatea sa devii vedeta pentru marele ecran sau marile canale de televiziune !

Emisiunea Super Stare Show este marca inregistrata a www.util21TV.ro

RECOMANDAM


PUBLICITATE




VA RECOMANDAM


Website-uri similare

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

CALENDAR      21.Nov.2017

Ziua:32542 ramase
Saptamana:475 ramase
Luna:111 ramase

RECLAMA TA

Limbi straine: English »» French »» Spanish »» Italian »» Portuguese »» German »» Russian »» Chinese »» Japanese

Descriere pagina si www.util21.ro
ACASA »  DESPRE NOI »  PUBLICITATE »  CONTACT