www.util21.ro - Toate informatiile utile de care ai nevoie!

 Home         Super Stare Show         Restaurante         Hoteluri         Util21TV         SuperMarket         Director firme         Adauga site

RECOMANDAM

PUBLICITATE

MENIU RAPID

Conducerea statului

TOP PORTAL

TOP MOTOR CAUTARE

SANATATE SFATURI

RECOMANDAM

Locuri de munca disponibile la util21.ro

Posturi vacante:

  1. Programator web
  2. Agent publicitate

Programator web:

  • Responsabilitati zilnice:
    • Programare si administrarea unui portal pe internet;
    • Promovarea si vanzarea facilitatilor administrate;
    • Cautarea si indexarea de noi pagini web in categoriile portalului
  • Cerinte - calificari necesare:
    • Cunoasterea limbajelor de programare: HTML, PHP, MySQL; JavaScript, ASP (in principal prima categorie de limbaje);
    • Capacitate de efort indelungat pentru indeplinirea la timp obiectivelor incredintate;
    • Deschidere fata de ce este nou, deschidere pentru asimilarea si invatarea de lucruri noi; intuitie, creativitate;
  • Noi oferim:
    • Angajare cu carte de munca;
    • Salariu fix;
    • Bonusuri salariale in functie de performantele obtinute.

Agent de publicitate

  • Descrierea postului:
    • Promovarea imaginii companiei;
    • prezentarea in mod profesional a serviciilor pe care compania le ofera clientilor;
    • atragerea de noi clienti;
    • negocierea si semnarea contractelor de reclama si publicitate;
    • managementul relatiilor cu clientii;
    • indeplinirea planului de vanzari si de incasari;
    • urmarirea si finalizarea procedurilor ce reglementeaza activitatile specifice;
    • intocmirea rapoartelor lunare privind activitatea desfasurata.
    • vanzarea de spatii publicitare ale portalului www.util21.ro
  • Cerinte
    • experienta relevanta in vanzari de reclama si publicitate;
    • excelente abilitati de comunicare si de negociere;
    • cunoasterea mediului de afaceri din domeniul internetului;
    • implicare totala, dinamism si spirit de echipa;
    • capacitate de lucru in program prelungit sau eficienta sporita in vanzare pe timp scurt;
    • cunostinse temeinice de lucru - PC;
    • prezenta agreabila;
    • dorinta de afirmare in domeniul media/publicitate;
    • capacitate de a respecta termenele de finalizare si de asumare a responsabilitatii;
    • flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari in zona;
    • capacitate de concentrare si usurinta in comunicare;
    • orientarea spre construirea unei cariere in domeniu;
    • initiativa, perseverenta, dinamism

Doresti sa te angajezi in cadrul portalului de informatii utile www.util21.ro? Trimite un CV acum la util21@util21.ro cu mentionarea in Subject a postului pentru care doresti sa candidezi si vei fi contactat pentru un interviu!

RECOMANDAM

PUBLICITATE

VA RECOMANDAM

Website-uri similare

CALENDAR      18.Oct.2017

Ziua:29176 ramase
Saptamana:4210 ramase
Luna:102 ramase

RECLAMA TA

Limbi straine: English »» French »» Spanish »» Italian »» Portuguese »» German »» Russian »» Chinese »» Japanese

Joburi, posturi vacante la util21.ro - angajeaza-te la cel mai mare portal de informatii utile din Romania! Pagina de locuri munca disponibile.
ACASA »  DESPRE NOI »  PUBLICITATE »  CONTACT